Výuka angličtiny se Stevem Hitchcockem

V dnešním globalizovaném světě je mnoho důvodů učit se a zlepšovat svou angličtinu – kvůli práci, pro radost, pro přístup k nekonečnému množství informací o novinkách, umění, kultuře, technologiích…
Jste zaneprázdněný profesionál, který potřebuje vypilovat plynulý projev? Nebo jsi student, který se připravuje na zkoušky? Pomůžu dosáhnout Vašich cílů pomocí lekcí angličtiny, které budou přesně odpovídat Vašim potřebám. Výuku přizpůsobíme Vašim časovým možnostem i učebnímu stylu, který Vám bude nejvíce vyhovovat.

Vybrat si správného učitele angličtiny …

V Praze je dost lektorů angličtiny, ale kterého si vybrat? Není to tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá – není totiž učitel angličtiny jako učitel angličtiny. Mnoho lektorů je v Praze jen na chvíli a po 1-3 letech cestují dál nebo se vrací domů. Jsou sice rodilí mluvčí, ale často nemají odpovídající vzdělání ani zkušenosti. Neumí efektivně vyučovat a nepoužívají vhodné materiály. Nedejte se nalákat na levné kurzy angličtiny – určitě si zasloužíte lepší!

Angličtinu vyučuji profesionálně již 14 let a v Praze jsem se usadil před 9 lety. Mám zkušenosti s výukou studentů v Česku, Brazílii, Švýcarsku, Německu, Francii, Saudské Arábii i v Jižní Koreji. 

Moje metoda výuka angličtiny

Používám komunikativní přístup k výuce jazyka, hodiny angličtiny jsou zaměřené na potřeby studenta a důraz kladu na jeho životní situace a na témata, které nejvíce využijete ve svém skutečném životě.

Gramatiku vysvětluji a procvičuji v souvislostech vašeho skutečného života. Mým cílem je rychle Vás naučit běžné komunikaci a odstranit strach mluvit v cizím jazyce.

Používám účinné vyučovací techniky, které se mi za léta nejvíce osvědčily. Pomocí nich dělají mí studenti rychle velké pokroky.

Nemusíte se mě vůbec bát – studenti mě mají rádi. Jsem velmi trpělivý, snažím se od začátku se hodně mluvit a povzbuzovat studenty ke komunikaci. Snažím se udělat tvuj kurz angličtiny zajímavé a zábavné a používám k tomu nejnovější učební materiály spolu s různými aktivitami a hrami.

Proč potřebuji učitele? Nemůžu se naučit anglicky jen z filmů s titulky nebo z YouTube?”

Hodně lidí si myslí, že pochytí angličtinu z originálních amerických filmů s titulky nebo z výukových videí na YouTube. Určitě z nich něco pochytíte, větší výsledky a výrazné zlepšení ale nečekejte. Nenaučíte se složitější gramatické jevy, které učitel může osobně snadno vysvětlit. Frázová slovesa často ani nezaznamenáte, nebo je hned zapomenete. Mnohem rychlejší cesta, jak se pohnout rychle dále, je studium angličtiny s rodilým mluvčím, který má kvalifikaci, je certifikován a má mnoholeté zkušenosti s individuální i skupinovou výukou angličtiny.

Vím, co při studiu angličtiny funguje a co ne. Pomůžu Vám osvojit si slovíčka i složitější gramatiku, frázová slovesa, moderní idiomy a mnoho dalšího. A to vše rychleji než při používání videí či jiných pomůcek.

Udělejte hlavní krok pro zlepšení Vaší angličtiny.
Jak říká staré přísloví, čas na nikoho nečeká. Napište nebo zavolejte ještě dnes – sejdeme se a probereme Vaše potřeby a způsob výuky. Moc se těším a věřím, že
Vám rychle pomůžu se zlepšením!

Soukroma vyuka anglictiny

Vyučuji angličtinu v Praze již od roku 2007. Mám bohaté zk

ušenosti s individuální i skupinovou výukou a působil jsem také v mnoha menších i velkých firmách i státních institucích.

Nabízím Vám různé druhy výuky angličtiny: konverzační lekce, obchodní angličtinu, obecnou angličtinu, příprava na jazykové zkoušky (FCE, CAE, IELTS). Učím od začátečníků až po pokročilé úrovně, věkově pak od 13 let výše.

Pokud jste zaměstnavatel a hledáte cenově dostupné a efektivní lekce angličtiny v Praze, rád Vám pomůžu zvýšit jazykovou úroveň Vašich zaměstnanců.

Mluvím trochu česky, takže nemusíte mít obavy, že si nebudeme rozumět

O mně

Mé jméno je Stephen Hitchcock, a pocházím ze Spojených států. Vyrůstal jsem v městě Detroit ve státě Michigan. Zde jsem vystudoval dva bakalářské obory na Michigan State University. Po absolvování vysoké školy jsem se přestěhoval do Seattlu na západním pobřeží USA. Před zahájením své učitelské kariéry jsem pracoval jako grafik v Seattlu.

Mám certifikaci TESOL v Praze v roce 2007. Poprvé jsem učil v Praze v letech 2007-2008, dále jsem vyučoval jako lektor angličtiny v Kanadě v Torontu (stát Ontario) a Vancouver (stát Britská Kolumbie). Vrátil jsem se do Prahy v roce 2011 a od té doby zde učím angličtinu na plný úvazek. Je mi 51 let a ve svém volném čase mě baví hrát tenis, hrát na
kytaru a provozovat pěší turistiku.

Sazby

Nabízím dobrou cenu za špičkovou kvalitu. Pokud porovnáte několik učitelů nebo škol angličtiny, uvidíte, že moje ceny jsou velmi konkurenceschopné, a rozhodně nižší než u velkých škol:

  • První lekce je vždy zdarma, abychom se poznali a probrali Vaše potřeby. Standardní cena za lekci je 600 Kč za 60 min. nebo 700 Kč za 90 min.Skype lekce: 600 Kč za 60 min. nebo 700 Kč za 90 min.

Máte-li jakoukoliv otázku nebo chcete naplánovat naši první lekci angličtiny, prosím kontaktujte mě:
Mobil: (+420) 737 396 336

Nebo vyplňte tento formulář s Vaším komentářem a já Vám odpovím co nejdříve:

Vyplňte tento formulář

4 + 6 =